Contact2018-11-22T10:37:15+00:00

Kaartverkoop: neem contact op met het betreffende theater.
Theaterboekingen: Impact Entertainment, Rogier van Luyken, rogier@impactentertainment.nl, 030-2673762

Emma wil leven – boekingen
– op school: Theater in School, Femme Hammer, femme@theaterinschool.nl, 023-5316222
– op andere locaties: Kracht van Beleving, Jolanda Seinen, jolanda@krachtvanbeleving.nl, 06-43142760

artistiek
Benno Hoogveld

T: 06-21270484
E: benno@solostories.nl

zakelijk & PR/marketing
Merel Ooms

T: 06-55742050
E: merel@solostories.nl

tourmanager

Annemiek Lely

T: 06-43230427
E: annemiek@solostories.nl

Close